Deelnemerslijst

De lijst wordt niet automatisch ge-update, controleer ook op inschrijven.nl of je inschrijving klopt.

Stacks Image 703
NK Crossduathlon Heren
NaamWoonplaatsCategorieVereniging
Andre AanstootHoltenH40Step One Triathlon (Borne)
Ron AardenburgHeemskerkH50[NTB-lid - niet via vereniging]
Gerrit AlkemaHarderwijkH45av Athlos (Harderwijk)
Dennis AngevaareUdenH40Trioss (Oss)
Ron BandNieuwegeinH50Hellas (Utrecht)
Paul BijkerkHoutenH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Kobus BotmanMiddelburgH65adsv Dynamica (Vlissingen)
Aart Breevaart BravenboerNumansdorpH70TVHW (Puttershoek)
Mike van den BreulAlmereH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Marco van DijkLoo GldH50Triathliem (Didam)
Wouter DijkshoornAmsterdamH20De Dolfijn (Amsterdam)
Jelrik GeurtzBemmelH20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Stephan GroenenboomZeistH20Hellas (Utrecht)
Jeroen HilwigAmersfoortH45av Triathlon (Leusden)
Bart HoeksmaAmsterdamH20[NTB-lid - niet via vereniging]
Adwin HoogeveenGemertH55[NTB-lid - niet via vereniging]
Jeroen van HoornZaltbommelH20Trioss (Oss)
Tim KleinloogUtrechtH20ESWTV Squadra Veloce (Eindhoven)
Juul van de KruijsTilburgH20TV Weert (Weert)
Teun van LaarhovenDe MeernH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Allard van LingenNijmegenH45[NTB-lid - niet via vereniging]
Johan NijhofHarderwijkH40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Gerard OdijkSchalkwijkH50Hellas (Utrecht)
Sjaak van RoonBrielleH55TGV (Voorne)
Frans Satink's-GravenhageH20RTC (Den Haag)
Jan Peter StamRotterdamH45[NTB-lid - niet via vereniging]
Tim TolboomAmersfoortH20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Arie Piet de VogelBerkel en RodenrijsH45[NTB-lid - niet via vereniging]
Arnold van der ZwaagHarderwijkH50av Athlos (Harderwijk)
Stacks Image 721
NK Crossduathlon Dames
NaamWoonplaatsCategorieVereniging
Hedi van Dijk-PootOegstgeestD40De Zijl - LGB (Leiden)
Jeanette Lankhuijzen's-GravenzandeD50Ultra Outdoor Sports (Naaldwijk)
Simone Lankhuijzen's-GravenhageD45[NTB-lid - niet via vereniging]
Roos van LeengoedSoesterbergD40Siosport (Utrecht)
Petra SlootsBrielleD45[NTB-lid - niet via vereniging]
Jessica VerstegenUtrechtD20Hellas (Utrecht)
Stacks Image 728
NK Crossduathlon Junioren
NaamWoonplaatsCategorieVereniging
Milan van DijkLoo GldH16Triathliem (Didam)
Victor GoenéVeenendaalH16VZC (Veenendaal)
Stacks Image 707
NK Crossduathlon Jeugd
Naam Woonplaats Categorie Vereniging
Stacks Image 714
Morrenbouw Sprint - korte afstand
NaamWoonplaatsCategorieVereniging
Marco BloemNunspeetH40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Carlo van DijkOldebroekH20[NTB-lid - niet via vereniging]
Jordi EilersVeenendaalH40
Johan van der HeijdenAmsterdamH40
Mark van LooUtrechtH20
Tim van OmmeringRenswoudeH20
Cindy van RijswickOdijkD40
Frank VerkaaikAmsterdamH40