Deelnemerslijst

De lijst wordt niet automatisch ge-update, controleer ook op inschrijven.nl of je inschrijving klopt.

Laatste update 12/5/2016
Stacks Image 703
TBS Challenge - lange afstand
NaamWoonplaatsGeslachtCategorieVereniging
Leon AlemanDrimmelenMH40-
Gerrit AlkemaHarderwijkMH40av Athlos (Harderwijk)
Debbie AmmerlaanAmersfoortVD20-
Mireille BaartWageningenVD20VZC (Veenendaal)
Ron BandNieuwegeinMH40Hellas (Utrecht)
Fred BartelsGendtMH20[KNWU of KNZB licentie]
Tom BerkouwerVlaardingenMH40Rijnmond (Vlaardingen)
Ben BeulsRijkevorselMH20-
Hans BeyerHoutenMH40-
Paul BijkerkHoutenMH40[KNWU of KNZB licentie]
van den BosLeusdenMH40-
Erik BouwsmaAmersfoortMH20-
Aart van de Breevaart BravenboerNumansdorpMH40TVHW (Puttershoek)
Kfir BregerUtrechtMH40-
Sanne BroeksmaRotterdamVD20-
Gerard BrouwerHilversumMH40TVH (Eemnes)
Silvia BrouwerHeerenveenVD40AV Heerenveen (Heerenveen)
Gerben BrunsveldHoutenMH40[KNWU of KNZB licentie]
Joost ChristiaansWageningenMH20RZC (Renkum)
Danny van DamLeidenMH40De Zijl - LGB (Leiden)
Philip DekkersVoorburgMH40-
Djoeke DonkersLeusdenVD20[NTB-lid - niet via vereniging]
Dennis van DoornUtrechtMH40-
Martin DorrepaalBodegravenMH20[NTB-lid - niet via vereniging]
Alwin van DrielLeusdenMH40-
Ruben van DurenHilversumMH40TVH (Eemnes)
Remco van EckeveldWijk bij DuurstedeMH20[KNWU of KNZB licentie]
Janhein van den Eijnden's-GravenhageMH40-
Rolf van ElderenHaarlemMH20-
Philippe EyskensRijkevorselMH20-
Jos de FluiterLeersumMH20-
Martin van GemertHendrik-Ido-AmbachtMH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Bas GermsTubbergenMH40-
Jurian GlasAmsterdamMH20-
Laura GorterUtrechtVD20[KNWU of KNZB licentie]
Ronald de GraafKoudekerk aan den RijnMH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Iris GroenenboomAmersfoortVD20-
Stephan GroenenboomZeistMH20Hellas (Utrecht)
Ab de GrootZeistMH40-
Frank Hamelink's-GravenhageMH40RTC (Den Haag)
Mark HamersmaVeenendaalMH20Top-Triathlon Eindhoven (Eindhoven)
Eddy van der HeidenAmersfoortMH40[KNWU of KNZB licentie]
Erwin HeiningNijkerk GldMH20-
Remon HemmesNunspeetMH40-
Luuk HilkensNijmegenMH20-
Suzanne den HollanderWageningenVD20-
Heleen HoogeveenGroningenVD20GVAV (Groningen)
Frank HutZeewoldeMH40[KNWU of KNZB licentie]
Christiaan HüskensZwolleMH20-
Carolus IJzermanGiessenburgMH40-
Jasper IngramZeistMH40-
Machiel IttmannHilversumMH40De Schieter (Soest)
Rémi JansenZeewoldeMH40Zeewolde (Zeewolde)
Sander JansenApeldoornMH40Aquapoldro afd. Triathlon (Apeldoorn)
Bram KampschreurAmersfoortMH20-
Tim KleinloogUtrechtMH20ESWTV Squadra Veloce (Eindhoven)
Mark KlijsHilversumMH40-
Alex KlimalaHeerlenMH20-
Marnix KloosUtrechtMH20Hellas (Utrecht)
Niels KlothHeerlenMH20-
Arlo KoehofAmsterdamMH40De Dolfijn (Amsterdam)
Tim KoningHaarlemMH20-
Michael KrijnenSpanbroekMH40DTC (Heerhugowaard)
Aart KrijtenburgAmersfoortMH40-
Wendy KroesenTilburgVD40Tilburg Road Runners (Tilburg)
Juul van de KruijsTilburgMH20TV Weert (Weert)
Jeroen KruiswijkBaarnMH40-
Bart KüpersZeistMH20-
Edwin van de LaarOosterhout NbMH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Jeroen LankheetZeistMH40-
Roos van LeengoedSoesterbergVD40Siosport (Utrecht)
Margriet LoevenWehlVD20-
Jeroen LuteZuid-ScharwoudeMH20DTC (Heerhugowaard)
Jolinda LuteEgmond-BinnenVD20[NTB-lid - niet via vereniging]
Ilona MeterEerbeekVD20[KNWU of KNZB licentie]
Robert MijwaartHuizenMH40zpv IJsselmeer (Huizen)
Ahmed MohammadUtrechtMH40Hellas (Utrecht)
Roland NapRhenenMH40VZC (Veenendaal)
Gerard OdijkSchalkwijkMH40Hellas (Utrecht)
Ferdinand OldemanVoorburgMH20RTC (Den Haag)
Erik OorebeekBarendrechtMH40-
Mark van der PeetAmersfoortMH20-
RA PlaatsmanUtrechtMH20-
Dieuwertje PoortNIJMEGENVD20-
Annique PriesterbachDe BiltVD20-
Ruben de QuaastenietUtrechtMH20Hellas (Utrecht)
Koos RademakerAmersfoortMH40av Triathlon (Leusden)
Klaas RidderSchiedamMH40-
Dennis RijnbeekHuis ter Heide UtMH40Vereniging TriMates (Utrecht)
Paul SchermersGoudaMH20TTB (Bodegraven)
Fred SchoonGroningenMH20-
Frank SchotmanGoudaMH20[NTB-lid - niet via vereniging]
Allard SchramRotterdamMH40-
Gerben SchrijverEde GldMH40-
Gertjan SchuitemakerSoestMH20-
Johan SchuitemakerEde GldMH20[NTB-lid - niet via vereniging]
Michiel SchutWageningenMH40-
Tijn SeuntjensBladelMH20[NTB-lid - niet via vereniging]
Joery SmoorenburgAmersfoortMH20-
Jan Peter StamRotterdamMH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Joep StapsTilburgMH20-
Rens SterkBarsingerhornMH40DTC (Heerhugowaard)
Jan StoopVoorburgMH40RTC (Den Haag)
Ambro van StratenBurgerbrugMH40DTC (Heerhugowaard)
Nick van TolHilversumMH20-
Manolo Dequero VazquezMuidenMH40TVH (Eemnes)
Pim VeegerAmsterdamMH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Marco VerheijenUtrechtMH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Frank VerkaaikAmsterdamMH40-
Kirsten VerkooijenWageningenVD20[NTB-lid - niet via vereniging]
Paul VerrijpAmersfoortMH40-
Eric VisAmersfoortMH40-
Ferdinant VisserUtrechtMH20[NTB-lid - niet via vereniging]
Selina vd VlietSoestVD40-
Richard VosDoornMH40-
Holger WagenaarSoestMH40-
Wiebe WesterterpVeenendaalMH20-
Reinoud WolterRotterdamMH40-
Arnold van der ZwaagHarderwijkMH40av Athlos (Harderwijk)
Stacks Image 707
TBS Challenge - lange afstand Duo's
NaamWoonplaatsGeslachtCategorieVerenigingNaam 2Geslacht 2Woonplaats 2
Hans BakkerZeistMOverall-Karin KoenekoopVIJmuiden
Eric van den BergUtrechtMOverall-Willem GerritsenMWijk dij Duurstede
Remi BouwmeesterLoosdrechtMOverall-Fred de VriesMHilversum
Peter BrandemannLeusdenMOverall-Albert MeijerMEde
Jacco de BruinZeistMOverall-Peter van MarrewijkMDen Haag
Johan van DijkScherpenzeel GldMOverall-Johan van DijkMScherpenzeel
Bert EndeveldSchalkwijkMOverall-Dirk VeenvlietMZeist
Astrid HijlkemaMaarsbergenVOverall-Will de HaanMMaarsbergen
Peter HoekstraSoesterbergMOverall-simone matenVsoesterberg
Arie HuibersEde GldMOverall-Wilfred BruilMede
Laurens KerstenEde GldMOverall-Rian LeuneMApeldoorn
Jorgen MensingaZeistMOverall-René van der LindemZeist
Jeroen MeulmeesterSoesterbergMOverall-Eric PouwMMaarn
Gert NouwenZeistMOverall-MMaartensdijk
Johan van SchoonhovenElst UtMOverall-Hetty van HarnVKesteren
Rienke van SchoonhovenEde GldVOverall-Gerco van SchoonhovenMEde
Mark SnapperNijkerk GldMOverall-Arno SnapperMNijkerk
Marijn TeernstraUtrechtMOverall-Maarten van der MolenMUtrecht
Wouter TjebbesDriebergen-RijsenburgMOverall[KNWU of KNZB licentie]Florentinevan der windVDriebergen-Rijsenbur
Rinse TjeerdsmaUtrechtMOverall-Rachel SantegoetsVUtrecht
Dianne WielinkApeldoornVOverall-Janthony WielinkMApeldoorn
Hendri WijnenSchaijkMOverall-Gerda ElingVVoorthuizen
Menno ZuidemaSoesterbergMOverall[KNWU of KNZB licentie]Lorraine RavesteinVSoesterberg
Stacks Image 714
Morrenbouw Sprint - korte afstand
NaamWoonplaatsGeslachtCategorieVereniging
Leonie BeekmanUtrechtVD20Hellas (Utrecht)
Marco BloemNunspeetMH40[KNWU of KNZB licentie]
Sybe van den BosLeusdenMH16-
Cisca de Graaf vd BoschKoudekerk aan den RijnVD40-
Iwan BretonDriebergen-RijsenburgMH40-
Steven DrieverDriebergen-RijsenburgMH20[NTB-lid - niet via vereniging]
James FouchéUtrechtMH20-
André van GinkelWoudenbergMH40-
Patrick van GinkelWoudenbergMH20-
Gertjan de GreefAmersfoortMH40-
Wouter GroenewegAmersfoortMH40-
Charles HelsperDriebergen-RijsenburgMH20Hellas (Utrecht)
Ronald HendrikseWoudenbergMH20-
Vivian HoubenNijmegenVD20-
Jan de JagerUtrechtMH40Hellas (Utrecht)
Marco KlaassenUtrechtMH40Hellas (Utrecht)
Dagmar KrijnenSpanbroekVD40DTC (Heerhugowaard)
Peter KuinUtrechtMH20Hellas (Utrecht)
Marion KuperHazerswoude-RijndijkVD40-
Carl LensBussumMH20TVH (Eemnes)
Lisanne LensAmsterdamVD20-
Loek LigthartAmersfoortMH40-
Linette LindersDeurneVD16[NTB-lid - niet via vereniging]
Marcel MolendijkBennekomMH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Devlin van NoordenburgAmersfoortMH20-
Remco van OmmeringScherpenzeel GldMH20-
Tim van OmmeringRenswoudeMH20-
Victor OortUtrechtMH20-
Renate van OostenRijswijk ZhVD20RTC (Den Haag)
Dries PluimersVelp GldMH40-
Klaziena PolitiekGroningenVD20GVAV (Groningen)
Stefan RijkeApeldoornMH20Aquapoldro afd. Triathlon (Apeldoorn)
Cindy van RijswickOdijkVD40-
Thom SchijnenMaastrichtMH14Stein (Beek)
Hanneke SchuurmansAmersfoortVD40-
Michael SleijsterZeewoldeMH40Zeewolde (Zeewolde)
Jurgen van TeeffelenDriebergen-RijsenburgMH40-
TE TeunissenWageningenVD20VZC (Veenendaal)
Djie Tjwan ThungNijmegenMH20[KNWU of KNZB licentie]
Evert Van UffelenVoorthuizenMH40-
Dennis van der VeenBreezandMH40[KNWU of KNZB licentie]
Saskia Wijnalda-te VeldeBunnikVD40-
Peter VerlaanUtrechtMH40-
Niek VisserSoestMH40De Schieter (Soest)
Bert WalletAmersfoortMH20av Triathlon (Leusden)
Eric WandelBredaMH40TVB (Breda)
Ton WaremanHeelsumMH40-
Ralph van WeerdenburgWoudenbergMH20-
Jeroen van WilgenburgSoestMH20-
Roelien de WolfAmersfoortVD20av Triathlon (Leusden)
van ZantenVeenendaalMH40VZC (Veenendaal)
Fred ZwanenburgHoutenMH40-