Deelnemerslijst 2019

De deelnemerslijsten staan hieronder.

De laatste update is van 31 maart 2019.
Stacks Image 703
NK Crossduathlon Heren
NaamWoonplaatsCat.Vereniging
Arthur van den AarssenNijmegenH45Cerberus (Nijmegen)
Lars AartsZwolleH45Triade (Zwolle)
Karim AldersZoeterwoudeH20Tri Team Kijani (Beesd)
Leon AlemanDrimmelenH45[NTB-lid - niet via vereniging]
Ron BandNieuwegeinH55Hellas (Utrecht)
Fred BartelsGendtH40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Wolter BeensZwolleH20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Vincent BeijkOdijkH45Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Cesar BeiloUtrechtH20Hellas (Utrecht)
Tom BerkouwerVlaardingenH65Rijnmond (Vlaardingen)
Marco BloemNunspeetH45[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Reitze BokHeerhugowaardH45[NTB-lid - niet via vereniging]
Van der BoomAssenH45[NTB-lid - niet via vereniging]
Kobus BotmanMiddelburgH65adsv Dynamica (Vlissingen)
Peter BrandemannLeusdenH20[NTB-lid - niet via vereniging]
Aart Breevaart BravenboerNumansdorpH70TVHW (Puttershoek)
Gerrit ten BrinkePeizeH70GVAV (Groningen)
Janno BruijnDelftH20[NTB-lid - niet via vereniging]
Bas de BruinWijk aan ZeeH45DEM (Heemskerk)
Eelco BruinsmaNederhorst den BergH45TTW (Weesp)
Johan ChristenArnhemH40TVA (Doorwerth)
Thomas Cordier's-GravenhageH50[NTB-lid - niet via vereniging]
Patrick DekkersNulandH20EDO Sports (Sittard)
Marco van DijkLoo GldH50Triathliem (Didam)
Wouter DijkshoornAmsterdamH20De Dolfijn (Amsterdam)
Arnoud van GarderenLeusdenH45av Triathlon (Leusden)
Tijs van GemertZevenhuizen ZhH45Unltd. (Rotterdam)
Marco GlastraDoornH45Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Stephan GroenenboomHoutenH20Hellas (Utrecht)
Martijn GroenendaalDidamH40Triathliem (Didam)
Melvin HaanAmersfoortH20Atletiek vereniging Nijkerk (Nijkerk)
Frank Hamelink's-GravenhageH60RTC (Den Haag)
Jan van der HeideHeerenveenH65AV Heerenveen (Heerenveen)
Eddy van der HeidenAmersfoortH55[NTB-lid - niet via vereniging]
Maurits van der HeijdeOnstweddeH55[NTB-lid - niet via vereniging]
Charles HelsperDriebergen-RijsenburgH20Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Jan Hendrik HuttenRadewijkH60Triade (Zwolle)
Pieter IedemaAmsterdamH60De Dolfijn (Amsterdam)
Machiel IttmannHilversumH50De Schieter (Soest)
Marco JansenHeeschH45[NTB-lid - niet via vereniging]
Arie de JongOosterwolde FrH45[NTB-lid - niet via vereniging]
Thomas KellyDriebergen-RijsenburgH20Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Ben van KesselVeenendaalH60VZC (Veenendaal)
Marco KlaassenUtrechtH45Hellas (Utrecht)
Tim KleinloogUtrechtH20ESWTV Squadra Veloce (Eindhoven)
Alex KlingEde GldH20VZC (Veenendaal)
Jacko de KortWoerdenH45[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Harry KraakJulianadorpH60[NTB-lid - niet via vereniging]
Michael KrijnenSpanbroekH45DTC (Heerhugowaard)
Rody KroonLage ZwaluweH20[NTB-lid - niet via vereniging]
Jeroen LankheetZeistH50Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Koen de LeeuwWaddinxveenH20Vereniging TriMates (Utrecht)
Allard van LingenGroesbeekH45[NTB-lid - niet via vereniging]
Tim LuijtAlmereH20TVA (Almere)
Ronald MeierVeenendaalH55VZC (Veenendaal)
Albert MeijerEde GldH20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Roland NapRhenenH50VZC (Veenendaal)
Gert NouwenZeistH20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Keesjan OttoEde GldH55VZC (Veenendaal)
Peter OvermanLelystadH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Jasper PeterseDe MeernH40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Han PoppemaLinschotenH50av Clytoneus (Woerden)
Eric PouwMaarnH45Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Dirk ReijndersUtrechtH20Hellas (Utrecht)
Peter ResZeistH40Hellas (Utrecht)
Bram van RijtOisterwijkH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Sander RuniaDeventerH20Triami (Deventer)
Stan RuttenEindhovenH40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Michel van SchieDelftH45Unltd. (Rotterdam)
Mark SchoonhovenRotterdamH50TGV (Voorne)
Daan SchoutenAlmeloH20TCT (Enschede)
Tijn SeuntjensBladelH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Christiaan SolleveldHoek van HollandH20Unltd. (Rotterdam)
Joost SomsenEibergenH20TCT (Enschede)
Martien SpieringsHeeswijk-DintherH20[NTB-lid - niet via vereniging]
Jan Peter StamRotterdamH50[NTB-lid - niet via vereniging]
Joep StapsTilburgH20EDO Sports (Sittard)
Lennaert SteenZwolleH45Triade (Zwolle)
Mike TeekensRijswijk ZhH20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Jorrit ThieleDriebergen-RijsenburgH20Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Nick van TolHilversumH20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Pim VeegerAmsterdamH55[NTB-lid - niet via vereniging]
Hendrik VenemaHeumenH20[NTB-lid - niet via vereniging]
Erwin VergunstZeistH20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Erick VermeiDoornH60Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Paul VerrijpAmersfoortH55av Triathlon (Leusden)
Eric VisAmersfoortH55av Triathlon (Leusden)
Erik VisserWoerdenH60av Clytoneus (Woerden)
Niek VisserSoestH40De Schieter (Soest)
Ralf VlamingBredaH20[NTB-lid - niet via vereniging]
Chris van VlietOverveenH20[NTB-lid - niet via vereniging]
Geert VlogmanVordenH20[NTB-lid - niet via vereniging]
Mark WaaijenbergDierenH553in1 Sports (Barendrecht)
Irvin van der WaalPapendrechtH50Dordrecht (Dordrecht)
Wiebe WesterterpVeenendaalH20[NTB-lid - niet via vereniging]
Hans van WijkBeneden-LeeuwenH70[NTB-lid - niet via vereniging]
Olav WilkeLelystadH45Lelystad (Lelystad)
Gerard van WissenNieuw-BeijerlandH70[NTB-lid - niet via vereniging]
Yennick WolthuizenOuddorpH20[NTB-lid - niet via vereniging]
Bas van ZaaneMaarnH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Stacks Image 721
NK Crossduathlon Dames
NaamWoonplaatsCat.Vereniging
Rahel BellingaSoestD50De Schieter (Soest)
Karen BokHeerhugowaardD40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Marike BremmerAssenD40AAC '61 (Assen)
Audrey BreurJulianadorpD50[NTB-lid - niet via vereniging]
Saskia ElemansWageningenD40VZC (Veenendaal)
Nienke ElzingaLelystadD20Lelystad (Lelystad)
Suzanne van GelderHeerenveenD40AV Heerenveen (Heerenveen)
Laura GorterLeersumD20Hellas (Utrecht)
Jantiene HannessenGroesbeekD45[NTB-lid - niet via vereniging]
Jony HeerinkAmersfoortD20Hellas (Utrecht)
Femke van KesselDelftD20[NTB-lid - niet via vereniging]
Edith Koole-GerardsOostkapelleD45[NTB-lid - niet via vereniging]
Dagmar KrijnenSpanbroekD40DTC (Heerhugowaard)
Simone Lankhuijzen's-GravenhageD50Ultra Outdoor Sports (Naaldwijk)
Diana LigthartAlkmaarD40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Marthe LindenberghOdijkD20Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Ingrid van LubekHilversumD45Tri Team Kijani (Beesd)
Joyce MulderUtrechtD20Hellas (Utrecht)
Cora MulderOverbergD60VZC (Veenendaal)
Haike Nillesen't Loo OldebroekD55[NTB-lid - niet via vereniging]
Arlana van OmmenZwolleD40Triade (Zwolle)
Eefje OttevangerEindhovenD40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Daniela SchellenbergZevenhuizen ZhD40[NTB-lid - niet via vereniging]
Thea SegerenBredaD45TVB (Breda)
Katerijne SlotSoestD45De Schieter (Soest)
Maaike StoelHeerenveenD40AV Heerenveen (Heerenveen)
Claudia StriekwoldEindhovenD20Ultra Outdoor Sports (Naaldwijk)
Maaike TelkampSittardD20TVA (Almere)
Linda van VlietNijmegenD20NSTV Trion (Nijmegen)
Laura van der WaalPapendrechtD50Dordrecht (Dordrecht)
Stacks Image 728
NK Crossduathlon Junioren
StartnrNaamM/VGeb. Jaar
340Joep AubelM2002
339Hugo Jan BosscherM2000
338Olaf Jan BosscherM2002
337Kai van den BrinkM2003
336Alex van Buttingha WichersM2003
335Kevin CaroM2001
334Rick CelieM2001
333Milan van DijkM2002
332Timo FeenstraM2002
331Joost FriderichsM2002
330Lucas GoenéM2001
329Justin HeijsteegM2001
328Max van HelmondM2000
327Mart KoedoodM2003
326Mitch KolkmanM2002
325Thijs KoopsM2003
324Niels van LanenM2003
323Roel LindeM2001
322Tobias MartinotM2002
321Hidde MolleeM2003
320Maël PlasschaertM2003
319Daaf PlompM2002
318Thom SchijnenM2002
317Ruben SlotM2000
316Martijn SmitsM2001
315Jaimy VoogtM2000
314Jeroen van der ZeeM2002
313Shirin van AnrooijV2002
312Marit van den BergV2001
311Luna de BruinV2003
310Willemijn FuiteV2002
309Mila JonkvorstV2003
308Soo Yin van NoorloosV2003
307Romy SpoelderV2001
306Tamar VeltmanV2003
305Kim van 't VerlaatV2001
304Silke de WoldeV2001
Stacks Image 707
NK Crossduathlon Jeugd
StartnrNaamM/VGeb. Jaar
240Maarten BeuteM2006
239Julian BroodmanM2005
238Kenzo DietersM2007
237Mauro DietersM2005
236Björn EngelM2007
235Josh GarroneM2007
234Matteo GarroneM2007
233Jesse HougardyM2006
232Lauran KooleM2006
231Silvain KooleM2005
230Ard LaffeberM2004
229Jasper MorsinkM2004
228Hugo OvermeenM2004
227Senna PlasschaertM2006
226Pascal SeineM2006
225Harm WeversM2004
224Arend WijnaldaM2008
223Liselotte BultemaV2005
222Selina FrankenV2005
221Anne FreijV2008
220Evi FreijV2006
219Britt van den HovenV2006
218Rebekka KoolV2007
217Florence KooleV2008
216Aniek MarsV2004
215Jil OtteV2006
214Meike RegelingV2004
213Daphne SchenkV2006
212Merel VeltmanV2005
211Iza de WaalV2005
210Danique WierdaV2006
209Megan WierdaV2005
Stacks Image 714
Morrenbouw Sprint - korte afstand
NaamWoonplaatsM/VCat.Vereniging
Onno AllartWageningenMH40VZC (Veenendaal)
Debbie AmmerlaanAmersfoortVD20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Nicole AmmerlaanMaassluisVD20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Marko BisperinkHuis ter Heide UtMH40-
Ruben BonefaasHoutenMH20-
Frank BoogersVeenendaalMH40-
Eric BorninkhofSoestMH40De Schieter (Soest)
Sybe van den BosLeusdenMH20[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Jikke BotsMuiderbergVD40-
Dirk den BroederSoestMH40-
Wiebke den BroederSoestVD40-
Remon van BuurenAlmereMH20-
Nick currieUtrechtMH20Hellas (Utrecht)
Ruud van DongenZoetermeerMH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Ricardo DonselaarDoornMH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Marieke ElferinkZeistVD20-
Jaap van der EndeDriebergen-RijsenburgMH40Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Martin van GemertHendrik-Ido-AmbachtMH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Gertjan de GreefAmersfoortMH40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Sijmen HacquebordZeistMH20Vereniging TriMates (Utrecht)
Gerrit HeijkoopLeersumMH20Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Sereno HendriksNijmegenMH20Cerberus (Nijmegen)
Selma HendriksenDriebergen-RijsenburgVD40-
Patrick van HentenHilversumMH40TVH (Eemnes)
Nico 't HoenHonselersdijkMH40WTV (Naaldwijk)
Matthijs HofmanLeersumMH20Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Arjen HoldingaLeersumMH20Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Maurits HomanMuiderbergMH40-
Cees IriksPrinsenbeekMH20-
Bram KampschreurAmersfoortMH20-
Chantal KlijnhoutDriebergen-RijsenburgVD40[NTB-lid - niet via vereniging]
Anneke KocksVeenendaalVD40-
Kobe kuypsEssenMH20-
Teun van LaarhovenDe MeernMH40-
Jeanette Lankhuijzen's-GravenzandeVD40Ultra Outdoor Sports (Naaldwijk)
Paul van LeeuwenVoorschotenMH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Richard de LigtWijk bij DuurstedeMH40Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Dennis LuboutDe MeernMH20-
Lennart MarisRotterdamMH20-
Diesel MarkZeewoldeMH40-
Koos MeinsmaVelp GldMH40[NTB-lid - niet via vereniging]
Coen MelseDriebergen-RijsenburgMH20-
Luke MurphyAmsterdamMH20De Dolfijn (Amsterdam)
Sebastian MurphyUtrechtMH20-
Bart NautaZeistMH40Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Eline NijhoffSoesterbergVD40-
Richard van PinxterenLeusdenMH40-
Jack van de PolKesterenMH40-
Mathilde PrinsBarneveldVD20-
Mark RietveldBennekomMH40RZC (Renkum)
Dennis RijnbeekHuis ter Heide UtMH40Vereniging TriMates (Utrecht)
Cindy van RijswickOdijkVD40-
Martin RoeleveldWijk bij DuurstedeMH40-
Leenderd Roeleveld's-GravenhageMH40-
Luuc RutgersAmersfoortMH20-
Bert SandeeUtrechtMH40-
Boudewijn van SchaikBilthovenMH20-
Marije van der SchildenAlphen aan den RijnVD20Spreijhout/ AZC (Alphen a/d Rijn)
Eran SchüllerVeenendaalMH40-
John SepterVeenendaalMH40-
Jeroen SittersBaarnMH20-
Jan SlootwegAmersfoortMH40-
Rylana Soepenberg's-GravenhageVD20Unltd. (Rotterdam)
Klaas van SteenbergenVeenendaalMH40-
Arnaud StoffelsAmersfoortMH40[KNWU of KNZB of Atletiekunie licentie]
Eline van SuchtelenUtrechtVD20Hellas (Utrecht)
Marcel SwartHeerenveenMH40AV Heerenveen (Heerenveen)
Jurgen van TeeffelenDriebergen-RijsenburgMH40Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Marijn TeernstraUtrechtMH20-
John TersteegDoornMH40Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Lenneke TheunissenGroesbeekVD40Cerberus (Nijmegen)
Erik TheunissenMolenhoek LbMH40-
Frank VerkaaikAmsterdamMH40-
Erik VosVeenendaalMH40-
Joris VugtsEindhovenMH40-
Bert WalletAmersfoortMH20av Triathlon (Leusden)
Renate WelleLeersumVD20Utrechtse Heuvelrug Triathlon (Doorn)
Tom van de WeteringHuis ter Heide UtMH20-
Tamara van wijkUtrechtVD20-
Roelien de WolfAmersfoortVD20av Triathlon (Leusden)
Fred ZwanenburgHoutenMH40-
Stacks Image 737
Morrenbouw Sprint - korte afstand - Duo's
TeamnaamNaamWoonplaatsNaam 2Woonplaats 2
De Grote 2Leo WeustenAmersfoortErik RademakerSoest
HouwenMarleen HouwenHarderwijkEdwin HouwenHarderwijk
LagerweyMartijn MoesbergenScherpenzeel GldMarten Jan VerbeekArnhem
MAD-runnersMaarten van den BrinkBilthovenJohn KlippelGouda
Mamil LifeAndy BreesLeidenPeter CoyleLeiden
Mier + EekhoornBram VerboutMaarssenRenate van LeijenBaarn
Mighty mumsMarije WitsenboerZeistSanne Oude EgberinkZeist
Opgeven is geen optieBas CornelissenAmersfoortHenk den HollanderMaarn
SiltrRianne HulshofVelp GldTim van LeeuwenVelp
SlompiesErik SlompRuinerwoldDaniëlle SlompRuinerwold

U kunt onze privacy verklaring vinden op de website onder Privacy Statement